Siatkówka / Volleyball / Pallavolo

Dziewczęta / Girls / Ragazze / cat. A
Medaliści / Medalists / Medagliati
Medal Country Team
POL Lublin
POL Ełk
POL Kraków
Harmonogram gier / Schedule
GR. A1
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Sety(Sets) Punkty/Points
1 POL Suwałki 2 0 4/1 4
2 SVK Bratislava 1 1 3/3 3
3 GER Essen 0 2 1/4 2
GR. A2
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Sety(Sets) Punkty/Points
1 POL Lublin 2 0 4/1 4
2 POL Ełk 1 1 3/2 3
3 POR Lisboa 0 2 0/4 2
GR. A3
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Sety(Sets) Punkty/Points
1 POL Kraków 1 0 2/0 2
2 HRV Zagreb 0 1 0/2 1
3 ESP Madrid 0
GR. A4
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Sety(Sets) Punkty/Points
1 POL Wrocław 2 0 4/0 4
2 BRA Manaus 1 1 2/2 3
3 ESP Atocha 0 2 0/4 2
29.04 Harmonogram gier
Date Time Place Event
29.04 11:00 OB. 2 Boisko/Field 1
POL
GER
Suwałki
Essen
2
0
29.04 11:00 OB. 2 Boisko/Field 2
POL
POR
Lublin
Lisboa
2
0
29.04 11:00 OB. 2 Boisko/Field 3
POL
ESP
Kraków
Madrid
2
0
29.04 13:30 OB. 2 Boisko/Field 1
POL
ESP
Wrocław
Atocha
2
0
29.04 13:30 OB. 2 Boisko/Field 2
GER
SVK
Essen
Bratislava
1
2
29.04 13:30 OB. 2 Boisko/Field 2
POR
POL
Lisboa
Ełk
0
2
30.04 Harmonogram gier
Date Time Place Event
30.04 8:30 OB. 2 Boisko/Field 1
BRA
POL
Manaus
Wrocław
0
2
30.04 8:30 OB. 2 Boisko/Field 3
HRV
POL
Zagreb
Kraków
0
2
30.04 8:30 OB. 2 Boisko/Field 2
POL
SVK
Suwałki
Bratislava
2
1
30.04 11:00 OB. 2 Boisko/Field 2
POL
POL
Ełk
Lublin
1
2
30.04 11:00 OB. 2 Boisko/Field 2
ESP
BRA
Atocha
Manaus
0
2
1.05 Final phase (1/4)
Date Time Place Event
1.05 11:00 OB. 2 Boisko/Field 3
POL
BRA
Suwałki
Manaus
2
0
1.05 12:15 OB. 2 Boisko/Field 1
POL
HRV
Lublin
Zagrzeb
2
0
1.05 12:15 OB. 2 Boisko/Field 2
POL
SVK
Kraków
Bratislava
2
0
1.05 12:15 OB. 2 Boisko/Field 3
POL
POL
Wrocław
Ełk
0
2
1.05 Matches for 8th - 5th place (phase 1)
Date Time Place Event
1.05 14:45 OB. 2 Boisko/Field 2
BRA
CRV
Manaus
Zagreb
0
2
1.05 14:45 OB. 2 Boisko/Field 3
POL
SVK
Wrocław
Bratislava
0
2
1.05 Matches for 8th - 5th place (phase 2)
Date Time Place Event
1.05 16:00 OB. 2 Boisko/Field 3
CRV
SVK
Zagreb
Bratislava
Match for 5th place
2
0
1.05 17:15 OB. 2 Boisko/Field 3
POL
BRA
Wrocław
Manaus
Match for 7th place
2
0
2.05 Final phase (1/2)
Date Time Place Event
2.05 9:45 OB. 2 Boisko/Field 1
POL
POL
Suwałki
Lublin
0
2
2.05 9:45 OB. 2 Boisko/Field 2
POL
POL
Ełk
Kraków
2
1
2.05 Final phase - 3rd place
Date Time Place Event
2.05 12:15 OB. 2 Boisko/Field 2
POL
POL
Kraków
Suwałki
2
0
2.05 Final
Date Time Place Event
2.05 12:15 OB. 2 Boisko/Field 1
POL
POL
Lublin
Ełk
2
0