Piłka nożna / Soccer / Calcio

Chłopcy / Boys / Ragazzi / cat. A
Medaliści / Medalists / Medagliati
Medal Country Team
SVK Bratislava 2
BEL Zwinjaarde
POL Żyrardów
Harmonogram gier / Schedule
GR. A1
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Bramki(Goals) Punkty/Points
1 BEL Zwijnaarde 2 0 0 11-5 6
2 SVK Bratislava 3 1 0 1 6-7 3
3 ESP Madrid 2 (Atocha) 0 0 2 5-5 0
GR. A2
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Bramki(Goals) Punkty/Points
1 BEL Halle 1 2 0 0 19-7 6
2 SVK Banska Bystrica 1 0 1 6-10 3
3 SYR Damasco 0 0 2 6-14 0
GR. A3
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Bramki(Goals) Punkty/Points
1 SVK Bratislava 2 2 0 0 26-2 6
2 BEL Genk 1 0 1 14-12 3
3 CAF Bangui-Galabadja 0 0 2 4-30 0
GR. A4
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Bramki(Goals) Punkty/Points
1 SVK Bratislava 1 2 0 1 37-9 6
2 POL Lubin 2 0 1 34-7 6
3 BEL Hoboken 2 0 1 29-11 6
4 UKR Korostyszew 0 0 3 0-6 0
GR. A5
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Bramki(Goals) Punkty/Points
1 GER Essen 2 0 0 10-5 6
2 BEL Gent 1 0 1 10-8 6
3 SVN Ljubljana 0 0 2 6-13 0
GR. A6
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Bramki(Goals) Punkty/Points
1 POL Kraków 2 0 0 12-7 6
2 ESP Valencia 0 1 0 9-11 1
3 BEL Houthalen-Helchteren 0 1 0 8-11 1
GR. A7
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Bramki(Goals) Punkty/Points
1 POL Żyrardów 2 0 0 8-2 6
2 HUN Kazincbarcika 1 0 1 7-8 3
3 ESP Madrid 1 ( Atocha ) 0 0 2 6-11 0
GR. A8
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) Bramki(Goals) Punkty/Points
1 SVK Zilina 2 1 0 18-10 7
2 BEL Halle 2 1 1 1 12-11 4
3 POL Suwałki 1 1 1 11-13 4
4 CZE Praha 0 1 2 7-11 1
29.04 Harmonogram gier
Date Time Place Event
29.04 9:00 OB. 1 Boisko/Field 4
BEL
SVK
Zwijnaarde
Bratislava 3
6
1
29.04 9:00 OB. 1 Boisko/Field 5
SYR
SVK
Damasco
Banska Bystrica
2
3
29.04 9:00 OB. 1 Boisko/Field 6
POL
ESP
Żyrardów
Madrid 1
5
1
29.04 10:00 OB. 1 Boisko/Field 3
BEL
SVK
Genk
Bratislava 2
1
9
29.04 10:00 OB. 1 Boisko/Field 4
UKR
POL
Korostyszew
Lubin
0
27
29.04 10:00 OB. 1 Boisko/Field 5
SVN
GER
Ljubljana
Essen
4
5
29.04 10:00 OB. 1 Boisko/Field 6
BEL
CZE
Halle 2
Praha
3
3
29.04 11:00 OB. 1 Boisko/Field 4
POL
BEL
Kraków
Houthalen-Helchteren
6
3
29.04 11:00 OB. 1 Boisko/Field 5
SVK
BEL
Bratislava 1
Hoboken
7
6
29.04 12:00 OB. 1 Boisko/Field 3
POL
SVK
Suwałki
Zilina
5
5
29.04 12:00 OB. 1 Boisko/Field 4
ESP
BEL
Madrid 2
Zwijnaarde
4
5
29.04 12:00 OB. 1 Boisko/Field 5
BEL
SYR
Halle 1
Damasco
11
4
29.04 12:00 OB. 1 Boisko/Field 6
BEL
UKR
Hoboken
Korostyszew
11
4
29.04 13:00 OB. 1 Boisko/Field 4
CAF
BEL
Bangui-Galabadja
Genk
13
2
29.04 13:00 OB. 1 Boisko/Field 5
POL
HUN
Żyrardów
Kazincbarcika
3
1
29.04 13:00 OB. 1 Boisko/Field 6
BEL
POL
Halle 2
Suwałki
6
1
30.04 Harmonogram gier
Date Time Place Event
30.04 9:00 OB. 1 Boisko/Field 4
SVK
UKR
Bratislava 1
Korostyszew
28
0
30.04 9:00 OB. 1 Boisko/Field 5
BEL
SVN
Gent
Ljubljana
8
3
30.04 9:00 OB. 1 Boisko/Field 6
SVK
CZE
Zilina
Praha
6
2
30.04 10:00 OB. 1 Boisko/Field 3
ESP
BEL
Valencia
Kraków
4
6
30.04 10:00 OB. 1 Boisko/Field 5
SVK
BEL
Banska Bsytrica
Halle 1
3
8
30.04 11:00 OB. 1 Boisko/Field 4
SVK
ESP
Bratislava 3
Madrid 2
5
1
30.04 11:00 OB. 1 Boisko/Field 5
BEL
SVK
Halle 2
Zilina
3
7
30.04 12:00 OB. 1 Boisko/Field 3
SVK
CAF
Bratislava 2
Bangui-Galabadja
17
1
30.04 12:00 OB. 1 Boisko/Field 4
POL
SVK
Lubin
Bratislava 1
3
2
30.04 12:00 OB. 1 Boisko/Field 5
GER
BEL
Essen
Gent
5
2
30.04 12:30 OB. 1 Boisko/Field 6
BEL
UKR
Hoboken
Korostyszew
18
0
30.04 13:00 OB. 1 Boisko/Field 4
BEL
ESP
Houthalen-Helcheteren
Valencia
5
5
30.04 14:00 OB. 1 Boisko/Field 2
ESP
HUN
Madrid 1
Kazincbarcika
5
6
30.04 14:00 OB. 1 Boisko/Field 3
CZE
POL
Praha
Suwałki
2
5
30.04 14:00 OB. 1 Boisko/Field 4
BEL
POL
Hoboken
Lubin
5
4
1.05 Turniej 3-ich miejsc / 3rd places tournament
Date Time Place Event
1.05 10:00 OB. 1 Boisko/Field 5
BEL
SYR
Hoboken
Damasco
6
2
1.05 12:00 OB. 1 Boisko/Field 5
SVN
BEL
Ljubljana
Houthalen-Helchteren
10
3
1.05 12:00 OB. 1 Boisko/Field 6
ESP
POL
Madrid 1
Suwałki
-
-
1.05 Final phase 1/8
Date Time Place Event
1.05 10:00 OB. 1 Boisko/Field 3
BEl
SVK
Zwijnaarde
Banska Bystrica
8
3
1.05 10:00 OB. 1 Boisko/Field 4
SVK
BEl
Bratislava 3
Haale 1
5
2
1.05 11:00 OB. 1 Boisko/Field 3
SVK
POL
Bratislava 2
Lubin
10
4
1.05 11:00 OB. 1 Boisko/Field 4
BEL
SVK
Genk
Bratislava 1
3
1
1.05 12:00 OB. 1 Boisko/Field 3
GER
ESP
Essen
Valencia
2 (3)
2 (4)
1.05 12:00 OB. 1 Boisko/Field 4
BEL
POL
Gent
Kraków
3
4
1.05 13:00 OB. 1 Boisko/Field 3
POL
BEL
Żyrardów
Haale
13
3
1.05 13:00 OB. 1 Boisko/Field 4
HUN
SVK
Kazincbarcika
Zilina
1
2
1.05 Final phase (1/4)
Date Time Place Event
1.05 15:00 OB. 1 Boisko/Field 3
BEL
SVK
Zwijnaarde
Zilina
7
1
1.05 15:00 OB. 1 Boisko/Field 4
SVK
POL
Bratislava 3
Żyrardów
1
3
1.05 16:00 OB. 1 Boisko/Field 3
SVK
POL
Bratislava 2
Kraków
7
0
1.05 16:00 OB. 1 Boisko/Field 4
BEL
GER
Genk
Valencja
7
4
2.05 Final phase (1/2)
Date Time Place Event
2.05 10:30 OB. 1 Boisko/Field 3
BEL
POL
Zwijnaarde
Żyrardów
1
0
2.05 10:30 OB. 1 Boisko/Field 4
SVK
BEL
Bratislava 2
Genk
3
1
2.05 Match for 3rd place
Date Time Place Event
2.05 12:30 OB. 1 Boisko/Field 3
POL
BEL
Żyrardów
Genk
6
3
2.05 Final
Date Time Place Event
2.05 12:30 OB. 1 Boisko/Field 4
SVK
BEL
Bratislava 2
Zwinjaarde
5
3