Koszykówka / Basketball / Pallacanestro

Chłopcy / Boys / Ragazzi / cat. A
Medaliści / Medalists / Medagliati
Medal Country Team
HRV Zagreb
POR Lisboa
GER Essen
Harmonogram gier / Schedule
GR. A1
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) + / - Punkty/Points
1 GER Essen 3 0 156/108 6
2 POL Świętochłowice 2 1 141/104 4
3 ESP Madrid 1 2 116/119 2
4 ZMB Zambia 0 3 48/130 3
GR. A2
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) + / - Punkty/Points
1 POR Lisboa 2 0 169/50 4
2 BEL Zwijnaarde 1 1 100/84 2
3 POL Dobieszczyzna 0 2 51/186 0
GR. A3
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) + / - Punkty/Points
1 HRV Zagreb 2 0 165/51 4
2 TZA Dar Es Salaam 1 1 97/120 2
3 POL Płock 0 2 50/141 0
29.04 Harmonogram gier
Date Time Place Event
29.04 8:30 OB. 3 Boisko/Field 1
ESP
GER
Madrid
Essen
37
56
29.04 9:30 OB. 3 Boisko/Field 1
POL
BEL
Dobieszczyzna
Zwinjaarde
27
74
29.04 10:30 OB. 3 Boisko/Field 1
ESP
ZMB
Madrid
Zambia
39
12
29.04 12:30 OB. 3 Boisko/Field 1
POL
GER
Świętochłowice
Essen
45
54
29.04 13:30 OB. 3 Boisko/Field 1
POR
POL
Lisboa
Dobieszczyzna
112
24
29.04 14:30 OB. 3 Boisko/Field 1
HRV
POL
Zagreb
Płock
74
21
1.05 Harmonogram gier
Date Time Place Event
1.05 8:30 OB. 3 Boisko/Field 1
POL
ESP
Świętochłowice
Madrid
51
40
1.05 9:30 OB. 3 Boisko/Field 1
GER
ZMB
Essen
Zambia
46
26
1.05 10:30 OB. 3 Boisko/Field 1
BEL
POR
Zwinjaarde
Lisboa
26
57
1.05 11:30 OB. 3 Boisko/Field 1
TZA
HVR
Dar Es Salaam
Zagreb
30
91
1.05 12:30 OB. 3 Boisko/Field 1
POL
ZMB
Świętochłowice
Zambia
45
10
1.05 13:30 OB. 3 Boisko/Field 1
POL
TZA
Płock
Dar Es Salaam
29
67
After the latest match in group phase (which it will start about 1:30PM) there will take place seeding teams from first and second place into two groups (basketball boys cat. A).
Po ostatnim meczu w fazie grupowej (zaczynającym się o godz. 13: 30) odbędzie się losowanie do dwóch grup z miejsc pierwszych i drugich.
GR. A1
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) + / - Punkty/Points
1 POR Lisboa 2 0 170/70 4
2 GER Essen 1 1 73/116 2
3 TZA Dar Es Salam 0 2 97/154 0
GR. A2
Poz. Team Z(W) R(D) P(L) + / - Punkty/Points
1 HRV Zagreb 2 0 108/26 4
2 POL Świętochłowice 1 1 46/88 2
3 BEL Zwijnaarde 0 0 0/40 3
Date Time Place Event
1.05 14:30 OB. 3 Boisko/Field 1
POR
GER
Lisboa
Essen
70
19
1.05 15:30 OB. 3 Boisko/Field 1
HRV
BEL
Zagreb
Zwijnaarde
20
0 (w.o.)
1.05 16:30 OB. 3 Boisko/Field 1
GER
TZA
Essen
Dar Es Salam
54
46
1.05 17:30 OB. 3 Boisko/Field 1
BEL
POL
Zwijnaarde
Świętochłowice
0 (w.o.)
20
1.05 18:30 OB. 3 Boisko/Field 1
TZA
POR
Dar Es Salam
Lisboa
51
100
1.05 18:30 OB. 3 Boisko/Field 2
POL
HRV
Świętochłowice
Zagreb
26
88
2.05 Match for 3rd place
Date Time Place Event
2.05 9:30 OB. 3 Boisko/Field 1
GER
POL
Essen
Świętochłowice
43
34
2.05 Final
Date Time Place Event
2.05 11:30 OB. 3 Boisko/Field 1
POR
HRV
Lisboa
Zagreb
58
69